Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 20. 8. 2017 19:49
  Zifčákovi
  Prima dovolená

  S ohledem na naši roční dceru jsme letošní dovolenou vybírali v Čechách a ubytování v penzionu byla nejlepší volba. Naprosto luxusně zařízený pokoj, vynikající jídlo a velice ochotný personál neměl chybu. V okolí mnoho míst k vidění, které se i s kočárkem dají zvládnout. Super vyžití pro děti u penzionu, takže nuda ani v deštivém počasí nehrozí. Penzion můžeme vřele doporučit a až nás bude ještě o jednoho víc, tak věřím, že přijedeme opět zpět.


 • 22. 7. 2017 16:38
  Knotovi
  Pohodová dovolená

  Dovolenou v pensionu Pamferka jsme si báječně užili. Byli jsme s dětmi (5let a 1rok) a jsme naprosto spokojení s přístupem pana provozního a paní provozní. Vše, co jsme si předem domluvili bylo splněno na 100% a vše na pokoji připraveno. Jejich přístup ke všem ubytovaným nás mile potěšil, poradili s výlety a při každé možné příležitosti jsme si dobře popovídali. Pokoje nadstandardně vybavené.. Vřele doporučujeme!!!! Péťa, Honza a Eliška s věčně vysmátou Anetkou :-)


 • 14. 7. 2017 12:06
  Kopilčákovi mladší :-)
  Luxusní dovolená

  Naprostá spokojenost. Zatím to nejlepší a nejkrásnější ubytování, co jsme kdy měli. Apartmány velké, krásně a moderně vybavené, velká terasa s výhledem na přírodu. Ideální prostředí pro rodiny s dětmi - obrovská vybavená herna, zahrada plná atrakcí pro děti. Bohaté snídaně. Možnost využití wellness. Správcové jsou velmi milí a ochotní lidé, kteří mají zájem o hosty ;-) Negativum není. Budeme doporučovat dále a rozhodně máme v plánu se vrátit. Děkujeme za nádhernou a pohodovou dovolenou!


 • 10. 7. 2017 12:18
  Matouš a Míša
  Díky z krásný víkend

  Pension Pamferka je skvěle zařízená luxusní budova s velice příjemným a ochotným personálem. Celkově opravdu nadstandardní ubytování po všech stranách. Pan a paní správcovi se nám věnovali vždy s úsměvem a snažili se nám splnit první poslední. Ještě jednou tedy děkujeme :)


 • 2. 7. 2017 8:05
  Alena a Igor Fridrichovi
  Naprostá oáza klidu

  Náš pobyt na Pamferce neměl chybu - apartmán byl útulný, moderní, čistý a s výhledem z balkonu na les, který působí jako balzám na duši. Manželé, kteří se o penzion a hosty starají, jsou bezva - srší elánem, pozitivním přístupem k lidem a jsou ochotní s čimkoliv poradit. Cítili jsme se tu jako doma a přitom jsme měli pocit klidu a soukromí. Na Šumavu jezdíme už několik let po sobě na kola. V této oblasti jsme byli více dnů poprvé a byli jsme z cyklostezek v okolí nadšeni. V lesích jsme týden před prázdninami nikoho nepotkávali, vzduch a příroda kolem je úžasná. Byla to taková pohoda ... jsme zpátky jen cca 24 hodin a oběma se nám po tom pocitu na Železnorudsku a na Pamferce stýská ... čtyři dny na prozkoumávání této oblasti prostě nestačí. Určitě se proto ještě vrátíme a určitě se ubytujeme opět na Pamferce. Proč pokoušet osud někde jinde, když tady jsme byli naprosto spokojeni. Děkujeme za všechno! Alena a Igor Fridrichovi


 • 1. 7. 2017 19:38
  Jana a Jiří Šenkyříkovi
  dovolená

  Dobrý den - už jsem sice psala,ale asi se mi to nepodařilo odeslat - takže znovu:
  penzion se nachází v úžasném ,klidném,tichém prostředí.Je s citlivým vkusem zařízen a vybaven ( jsme s manželem vášniví houbaři,takže nám spadla čelist,když jsme zjistili,že součástí vybavení pokoje je i skládací houbařský košík!!!:)).To nás fakt dostalo!A ta čistota všude!!!
  Provozovatelé jsou maximálně milí a vstřícní lidé a ve vztahu ke klientům zde panuje obrovská důvěra.Měli jsme se tady jako v Ráji.Prostě nic jiného než samá pozitiva se ani napsat nedá.
  Ale vlastně ano - jedno negativum to pro nás znamená - příště až si budeme kdekoliv vybírat místo pro dovolenou - budeme vše srovnávat s Pamferkou a ta nasadila kvalitu příliš vysoko,než aby ji někdo předčil.Určitě se někdy vrátíme.S pozdravem Jana a Jiří


 • 29. 4. 2017 20:57
  Radek a Lucie Šmídovi
  Velikonoční víkend

  Můžeme jen souhlasit s výčtem všech NEJ tohoto krásného pensionu s krásnými, moderně zařízenými, novými, prostorovými, čistými pokoji s balkóny, s výhledem do přírody. Vybavení pensionu rovněž parádní, snídaně skvělé, správcové pensionu byli velmi milí a přátelští. Pension se nachází v krásné přírodě mimo Železnou Rudu, což pro nás bylo velkou výhodou a absence restaurace nebyl problém, jelikož jsme podnikali výlety do okolí. Pamferka je určena pro vyznavače klidu a soukromí, což bylo přesně ono, co jsme tentokráte hledali. Jedním slovem nádhera. Moc rádi přijedeme znovu.


 • 19. 3. 2017 21:45
  Renata s rodinou
  Krásný pobyt - jarní prázdniny

  ...moc krásný penzión, velice příjemný – hezký apartmán, celý penzión moderně zařízený a nově vybavený, velmi milý a vstřícný personál, vynikající kuchyně…Všechno umocněné překrásnou šumavskou přírodou, v blízkosti spoustu ski areálů, v penziónu skvělé využití pro děti ...prostě skvělý pobyt, můžeme vřele doporučit a my se určitě vrátíme ☺. Děkujeme


 • 28. 2. 2017 20:19
  Eva a Christoph
  Odpočinkový víkend jak má být

  Děkujeme hotelu Pamferka a jeho majitelům za krásné chvíle strávené na Šumavě.

  Toto ubytování nabízí všechno, co by si člověk mohl přát, ten nejmilejší personál, dobré jídlo, čistotu, krásné pokoje, saunu, wellness a navíc i "hrací místnost", kde se vyblbnou malí i dospělí.

  Skvělé místo, kde jeden zapomene strasti každodenního života a načerpá novou energii. Rozhodně doporučíme a těšíme se brzy na viděnou! :)


 • 16. 2. 2017 10:23
  Lucie Kalafutová
  Poděkování

  Pod pojmem Pamferka si vybavím především luxusní ubytování, velmi příjemný a ochotný personál, perfektní venkovní wellness a famózní pečené koleno ;) Děkujeme za příjemný pobyt a myslím, že se brzo vrátíme ;)


Přidat komentář