Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality a novinky

Aktuality a novinky


Pro Váš kvalitní spánek máme nyní nové POVLEČENÍ !!posezení u ohniště

Připravili jsme pro Vás nové  stoly a lavice z masivního dřeva pro posezení u ohně a grilování.jarní pobytové balíčky budou v prodeji od 10.4.201516.3.2015 Jarní lyžování a sáňkování - vleky a stopy v okolí stále v provozu6.2.2015 - kolem Pamferky je 30cm sněhu, sáňkujeme, bobujeme, vleky i běž.stopy v provozuDarujte pobyt na Pamferce jako vánoční dárek !

Datum konání: 18. 11. 2014

Vánoční dárkové poukazy za zvýhodněnou cenu jsou již v prodeji. Objednejte pro svoje blízké pobyt na libovolnou dobu, vystavíme Vám dárkový poukaz...Děti si podzim na Pamferce užijí a rodiče odpočinou.

Pro děti - horolezecké stěna, stolní fotbálek, vzdušný hokej, prolézačky v tělocvičně. Pro rodiče  wellness, samoobslužný bar  - točený Prazdroj, stáčené sudové bílé víno, nealko, káva, palačinky, poháry..........Půjčujeme horská kola k projížďkám po okolí.

Půjčíme Vám horská kola  s přilbou - dámská, pánská , dětské 5-7let , dětské 8-11 let.Nabízíme výhodné slevové POBYTOVÉ BALÍČKY pro JARO 2014 !

 Od 14.4. do 27.6. 2014 nabízíme  zajímavé pobytové balíčky na dvě nebo tři noci.  Prohlédněte si naši nabídku v sekci "POBYTOVÉ BALÍČKY". Není třeba platit provize slevovým portálům, ale využít nabízené služby přímo u nás za  zaručeně nejlepší cenu a kvalitu.Promítáme olympiádu velkoplošně na stěnu v tělocvičně. Přijeďte fandit s námi!

Na Pamferce si můžete užít  olympiádu při promítáni na stěnu a občerstvit se přitom v samoobslužném baru.