Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Služby > Nabídka pro skupiny

NABÍDKA PRO SKUPINY

Pronájem pro min. 20 osob - celý objekt jako Chata  Pamferka  tj. bez stravování

Pronájem pro min. 20 osob - celý objekt jako Pension Pamferka tj. se snídaní nebo s polopenzí

Maximální kapacita je 26 lůžek + 7 přistýlek

Cena  je  uvedena v ceníku.

 

CVIČEBNÍ POBYTY

Nabízíme zázemí  sportovním  a cvičebním skupinám ( 18 - 26 osob), které přijedou za cvičením a protažením nebo tréninkovým skupinám. V penzionu se nachází tělocvična se zrcadly (85 m2).  Tento sál lze využít na všechny typy lekcí, od aerobiku, přes posilování, kruhový trénink, až po pilates či jógu. A takto to u nás při cvičebních pobytech vypadá...

Cenu Vám pošleme emailem na vyžádání.

FIREMNÍ  AKCE

Uspořádejte u nás firemní školení (15 - 30 osob), konferenci, seminář nebo teambuilding, který bude zaměřený na sport a turistiku. Nabízíme prostory pro firemní akce i potřebné vybavení. Podívejte se na podrobnosti

Cenu Vám pošleme na vyžádání dle rozsaju požadovaných služeb.

 

 Proč na Pamferku .....?

Sport

Pamferka je tím pravým místem pro teambuilding zaměřený na sport a turistiku. V okolí penzionu vede množství turistických značek i cyklotras, v zimě zase bývají na Šumavě skvělé podmínky pro lyžování a běžkování.

Práce

Tělocvičnu, která je vybavená audio technikou a promítacím projektorem, lze využít také jako školicí či konferenční místnost (kapacita 30 osob).

PROGRAM (nejen) NA VEČER

Pro neoficiální část firemní či sportovní akce je jako stvořená společenská místnost s terasou. Podívejte se také na naši nabídku jídel i nápojů.  

Pro skupiny zajistíme po dohodě pečení selete nebo grilování masa – z uruguayského nebo argentinského hovězího děláme skvělé steaky. Máme také vlastní udírnu, takže je možné sledovat celý proces uzení (vepřové maso, ryby, sýry…) a vše zakončit degustací  kvalitních vín.