Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 27. 7. 2018 18:22
  Iva Muchová
  Hodnocení

  Penzión je nádherný, vše čisté, moderního, krásná klidná dovolená, personál vstřícný, vše bylo super..moc jsme byli spokojeni


 • 7. 4. 2018 12:01
  Monika, Vítek, Kryštof a Bóba
  To se musí prožít....

  Hledala jsem vhodné ubytování pro našeho dvouletého syna s možností ubytovat i naši králičí holčičku a splnění mých náročných podmínek :-) - čistota, prostor, vyžití při nepřízni počasí, možnost výletů, vhodné pro kočár, ale i pro ne úplně zdatného pidi chodce, klidné prostředí, relax, možnost snídaní...Pamferka byla dle recenzí jasnou volbou...a realita...deset hvězdiček je pro hodnocení velice málo :-) - manželé provozní - báječní!!! - starali se o nás jako o vlastní, všude čisto, voňavo, útulno, herna pro děti skvělá - vyžití nejen pro děti, ale i dospělé :-), snídaně jako v luxusním hotelu, apartmánové pokoje prostorné, světlé, žádná vrzavá podlaha :-), výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí - super doporučení od provozních - kde, kam, co a jak, ticho, klid, relax...úplně jsme "vypli a zresetovali" naši nervovou soustavu :-)....tohle se zkrátka nedá popsat...to se musí prožít :-)...ještě jednou děkujeme za nádherný pobyt u vás!!! A doufáme, že si ho brzy zopakujeme. Francovi :-)


 • 2. 4. 2018 19:39
  Petra, Martin, Aston a Max
  Úžasné Velikonoce

  Na pension Pamferka jsme přijeli zavzpomínat, neboť jsme ho znali v předchozí podobě z dětství. Velmi příjemně nás překvapilo nádherné prostředí pokojů, společných prostor i venkovní úprava okolí pensionu. Opravdu nad očekávání byl přístup manželů provozních, kteří byli opravdu velmi milí, vstřícní, a to nejen k nám se synkem, ale opečovávali velmi i našeho pejska, což se vidí opravdu málokde. Pokud pátráte po místě vhodném pro rodinnou dovolenou v horách s dětmi a psem, určitě doporučujeme, málokde najdete tak krásné prostředí, téměř rodinnou atmosféru a úžasné okolí jako tady. Určitě se rádi vrátíme na kola na podzim. Již teď se těšíme. A snídaně, naprosto fenomenální.


 • 6. 1. 2018 20:24
  Radek a Blanka Maradovi
  Dovolena

  Naprosta spokojenost a nadherně prožité čtyři dny.Chvilkama jsme měli pocit,že jsme u známych na chatě.Personal užasný,pokoje nádherne.Cítili jsme se jako doma.Můžeme jen doporučit.Určitě se přijedeme podívat znovu.


 • 25. 12. 2017 9:30
  Filip a Míra
  Díky

  Užili jsme si nádhernou lyžařskou dovolenou v penzionu Pamferka, skvělý personál , super vybavení , nádherný klid , spousta sněhu.
  ještě jednou díky moc :)))


 • 21. 12. 2017 20:51
  Lenka & Martin
  Poděkování

  Děkujeme za prodloužený víkend v krásném prostředí. Takovou ochotu, vstřícnost a pohodu člověk zažije málokde. Snad se brzy vrátíme.


 • 18. 9. 2017 15:12
  Jitka+Petr (lovec rysů)+Verunka Válkovi
  Díky za krásnou dovolenou

  Pod předchozí recenze se můžeme jen podepsat... Krásné a komfortní ubytování, vkusně zařízený penzion, ochotný personál, skvělé snídaně a bezvadné zázemí pro děti. Škoda, že jsme nestihli tu vířivku :-) Snad příště.
  Zkrátka, předčilo to naše očekávání.
  Zdravíme z Telnice,
  Válkovi


 • 13. 9. 2017 14:47
  Horníčkovi
  Skvělá dovolená

  Naprosto skvělá dovolená v příjemném penzionu, který je velmi vhodný pro rodiny s dětmi. Manželé provozní jsou velice milí a přátelští, se vším pomohou. Moc jsme si pobyt užili, jediná nevýhoda byla, že to moc rychle uteklo. :-) Určitě se zase rádi vrátíme.


 • 3. 9. 2017 9:43
  Karel a Lucka
  Dovolená

  Pension jsme si vybrali pro odpočinek na víkend a byli jsme příjemně překvapeni. Skvělá atmosféra, wellness, příjemná provozní obsluha. Snídaně byla výborná, vše čerstvé a chutné. Určitě se chystáme příští rok přijet znovu. Doporučujeme! :-)


 • 29. 8. 2017 13:31
  Gabriela, Petr a Stázka
  Dovolená

  Tenhle penzion jsme si vybrali pro dovolenou se zaměřením na pěší turistiku. S mužem, 12ti letou dcerou a psikem JRT jsme byli velice mile překvapeni.
  Ubytování skvělé, wellness úžasné a provozní byli milí a ochotní. Okolí nádherné a uvítali jsme pěší přístup do Železné Rudy přes les.
  Příští rok se chystáme přijet znovu :-)


Přidat komentář