Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 9. 8. 2020 15:45
  Magda s rodinou
  Dovolená na Šumavě

  Chtěli bychom vám poděkovat za krásně strávený pobyt v penzionu Pamferka. Prostředí penzionu je okouzlující, lesy, louky a hlavně klid. Zázemí pro děti je naprosto jedinečné. Za nepříznivého počasí děti hlavně ocenily velkou tělocvičnu s herními prvky. Panuje zde opravdu přátelská a milá atmosféra, kterou umocňuje stále pozitivní přístup a úsměv pana provozního, p. Nováka. Penzion můžeme všem jenom doporučit.


 • 6. 8. 2020 11:07
  Ovčačíkovi Olomouc
  Ubytování

  Děkujeme majitelům a provozním za výborné zázemí a služby naší dovolené na Šumavě. Skvěle vybavený penzionu, čistota a okolí. Můžeme jen doporučit.


 • 12. 7. 2020 21:26
  Helena a Pavel Lelkovi
  dovolená

  Chtěli bychom touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou ve Vašem pensionu Pamferka.
  Líbilo se nám tady snad úplně vše. Od polohy pensionu blízko u lesa, přes krásný a prostorný apartmán až po perfektní snídaně a opékaný sýr večer.
  A všude úsměvy . A v noci klid.
  Co si více přát.

  Určitě se vrátíme.
  Držte se.


 • 21. 6. 2020 18:48
  Michal a Petra Prokešovi
  Dovolená

  Chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou na tak úžasném místě,jako je Pamferka.
  Moderní,velmi vkusný,čistý a voňavý pension,relax v bazénu,výborné snídaně i večeře,klid a příroda,kde každý najde co hledá,ať je to aktivita nebo odpočinek.
  Skvělý provozovatelé,pan Novák i se snachou,milí,velmi ochotní lidé na správném místě,díky nim vládne na pensionu přátelská atmosféra a užili jsme si skvělou dovolenou.
  Pamferka je místo,kde jsme byli velmi spokojení a kde se určitě rádi vrátíme
  p.s. to nejde popsat to musíte zažít :-)


 • 17. 6. 2020 20:56
  Jiřina Široká
  víkend

  Byla jsem s manželem počtvrté, chystáme další návštěvy.
  Moderní penzion, vkusně zařízený, čistý.
  Správci penzionu velmi ochotní, profesionální přístup.
  Penzion vlídný k malým dětem, náš vnouček byl šťastný a spokojený v tomto prostředí.
  Večer jsme grilovali.
  Penzion na velmi dobrém místě, absolutní klid a pohoda.
  Přeji hodně slušných návštěvníků.
  Ať se vám daří.

  Široký Ladislav a Jiřina


 • 31. 5. 2020 16:52
  Jakub Kolář
  Perfektní ubytování

  Po dvou měsících strávených doma jsme si asi nemohli vybrat hezčí místo na prodloužený víkend. Pension Pamferka nabízí moderní, čisté a prostorné pokoje, velké zázemí pro děti (uvnitř i venku), milý personál a v neposlední řadě dobré snídaně a večeře. Určitě jsme zde nebyli naposled.


 • 21. 2. 2020 19:54
  Lucie a Jakub Marešovi
  Zimní dovolená

  Úžasný pension v krásném místě. Všechno dokonale promyšleno. Pension není u cesty,což oceňuji,v noci není slyšet ruch aut. Skvělé jídlo ráno i večer. Prostorné a čisté pokoje s vybavenou kuchyňkou. Skvělé vyžití pro děti venku i vevnitř. Milý, ochotný a vstřícný personál,který dokáže doporučit výlety v okolí. Celkově působí pension útulně a čistě. Rádi se budeme vracet.


 • 14. 2. 2020 18:47
  Paul Bleil
  Dovolena

  Vyborna kvalita ubytovani a k tomu jeste skvely personal a prijatelna cena.
  Vyjimecna poloha penzionu a dobre parkovani .


 • 17. 1. 2020 10:30
  Novákovi
  Majka a Honza

  Děkujeme za krásných pět dní prožitých v penzionu Pamferka, krásné ubytování, pohoda, klid , ochotu a vstřícnost, skvělý personál. Vsrpnu se rádi vrátíme.
  Novákovi


 • 3. 3. 2019 18:56
  Honza a Eliška
  Zimní dovolená

  Strávili jsme zde báječný týden. Vyrazili jsme na základě kladného doporučení a očekávání bylo více než překonáno. Pokoj, prostory hotelu, okolí, lyžárna, prostě vše kam jsme vešli, bylo čisto a uklizeno. Krásný a originální design interiéru. Ať jsme potkali kohokoliv z personálu, či majitele objektu, všichni byli milí a vstřícní. Kladně musíme hodnotit i možnost objednání si teplého jídla k večeři, které bylo výtečné. Kompletně koncept občerstvení v pensionu nás uchvátil. Herna pro děti i dospělé byla příjemným zpestřením pobytu. Lokalita pensionu je ideální. Na samotě u lesa, kde najde člověk klid a pohodu, ale zároveň je schopen během pár minut dojít pěšky do centra Železné Rudy. Všem vřele doporučujeme a vždy se sem budeme rádi vracet! Děkujeme za krásné chvíle odpočinku!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů