Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 1. 7. 2017 19:38
  Jana a Jiří Šenkyříkovi
  dovolená

  Dobrý den - už jsem sice psala,ale asi se mi to nepodařilo odeslat - takže znovu:
  penzion se nachází v úžasném ,klidném,tichém prostředí.Je s citlivým vkusem zařízen a vybaven ( jsme s manželem vášniví houbaři,takže nám spadla čelist,když jsme zjistili,že součástí vybavení pokoje je i skládací houbařský košík!!!:)).To nás fakt dostalo!A ta čistota všude!!!
  Provozovatelé jsou maximálně milí a vstřícní lidé a ve vztahu ke klientům zde panuje obrovská důvěra.Měli jsme se tady jako v Ráji.Prostě nic jiného než samá pozitiva se ani napsat nedá.
  Ale vlastně ano - jedno negativum to pro nás znamená - příště až si budeme kdekoliv vybírat místo pro dovolenou - budeme vše srovnávat s Pamferkou a ta nasadila kvalitu příliš vysoko,než aby ji někdo předčil.Určitě se někdy vrátíme.S pozdravem Jana a Jiří


 • 29. 4. 2017 20:57
  Radek a Lucie Šmídovi
  Velikonoční víkend

  Můžeme jen souhlasit s výčtem všech NEJ tohoto krásného pensionu s krásnými, moderně zařízenými, novými, prostorovými, čistými pokoji s balkóny, s výhledem do přírody. Vybavení pensionu rovněž parádní, snídaně skvělé, správcové pensionu byli velmi milí a přátelští. Pension se nachází v krásné přírodě mimo Železnou Rudu, což pro nás bylo velkou výhodou a absence restaurace nebyl problém, jelikož jsme podnikali výlety do okolí. Pamferka je určena pro vyznavače klidu a soukromí, což bylo přesně ono, co jsme tentokráte hledali. Jedním slovem nádhera. Moc rádi přijedeme znovu.


 • 19. 3. 2017 21:45
  Renata s rodinou
  Krásný pobyt - jarní prázdniny

  ...moc krásný penzión, velice příjemný – hezký apartmán, celý penzión moderně zařízený a nově vybavený, velmi milý a vstřícný personál, vynikající kuchyně…Všechno umocněné překrásnou šumavskou přírodou, v blízkosti spoustu ski areálů, v penziónu skvělé využití pro děti ...prostě skvělý pobyt, můžeme vřele doporučit a my se určitě vrátíme ☺. Děkujeme


 • 28. 2. 2017 20:19
  Eva a Christoph
  Odpočinkový víkend jak má být

  Děkujeme hotelu Pamferka a jeho majitelům za krásné chvíle strávené na Šumavě.

  Toto ubytování nabízí všechno, co by si člověk mohl přát, ten nejmilejší personál, dobré jídlo, čistotu, krásné pokoje, saunu, wellness a navíc i "hrací místnost", kde se vyblbnou malí i dospělí.

  Skvělé místo, kde jeden zapomene strasti každodenního života a načerpá novou energii. Rozhodně doporučíme a těšíme se brzy na viděnou! :)


 • 16. 2. 2017 10:23
  Lucie Kalafutová
  Poděkování

  Pod pojmem Pamferka si vybavím především luxusní ubytování, velmi příjemný a ochotný personál, perfektní venkovní wellness a famózní pečené koleno ;) Děkujeme za příjemný pobyt a myslím, že se brzo vrátíme ;)


 • 15. 2. 2017 22:14
  Pavlína
  Příjemný pobyt

  Apartmán v krásné přírodě.. Ubytování v útulném a čistém pokoji.. A skvělá snídaně.. Co víc si přát:)


 • 24. 1. 2017 22:03
  ,,RYBIČKA,, a spol.
  RELAX SE VŠÍM VŠUDY PO II.

  Komentář viz. 6.9.2016, zase prodlužujeme !!! Takže dále něco psát opravdu není nutné. A jak jsem četl v jednom z komentářů že ,,Webovky jsou slabým odvarem skutečnosti,, tak s tím souhlasím, prostě realita je opravdu jinde. DOPORUČUJEME !!!


 • 9. 1. 2017 14:59
  Hranáčovi
  Vikend

  Chtěli bychom moc poděkovat personálu který se o nás báječně staral. Je to tam opravdu nádherné a útulné. Krásné a čisté pokoje. Mohu každému jen doporučit.


 • 28. 12. 2016 8:40
  Denisa Slapakova
  Vikend

  S pritelem jsme u Vas byli na vikend a bylo to skvele! Ochotny personal, ciste a utulne pokoje, krasne prostredi. :)


 • 16. 12. 2016 18:28
  Krásný víkend
  Dachsovi, Jílovice

  Děkujeme za krásně prožitý víkend a profesionální přístup. Děti si to náramně užili a mi také :-) Moc děkujeme a rádi se vrátíme :-)


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů