Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 6. 9. 2016 21:47
  A. Klaus
  Úžasný týden

  Jezdím po Čechách přes 30 let a týden strávený v penzionu Pamferka považuji jednoznačně za jeden z nejkrásnějších za celou dobu . Klidné prostředí v dosahu všech turistických zajímavostí a cest , ráj pro cyklisty , nádherné ubytování na vysoké úrovni , čistota , perfektní vybavení . A v neposlední řadě je třeba zmínit skvělého správce penzionu pana Nováka se svojí manželkou . Jejich ochota a vstřícnost jsou ojedinělé . Díky hlubokým znalostem okolí blízkého i vzdálenějšího dokáže pan Novák doporučit výlety jak pěší , tak cyklistické každému doslova na míru , dle jeho požadavků a schopností . Ještě nikdy jsem se nevracel na stejné místo , pokud tak někdy učiním , bude to do penzionu Pamferka .


 • 22. 8. 2016 21:31
  Míša, Martina a Rudolf Starých
  Pamferka překvapila

  Tento penzion jsme našli náhodou na internetu a strávili jsme zde překrásný minulý týden. Nejvíce nás asi překvapilo a nadchlo, že prezentace ubytování, i Pamferky jako takové, na webových stránkách odpovídá skutečnosti! Naše zkušenosti z jiných hotelů a penzionů jsou v tomto směru asi ve smyslu - pěkné, čisté a funkční to už jednou bylo a to nám stačí a musí to stačit i Vám. Penzion Pamferka je opravdu luxusně, ale přitom útulně zařízený, všude je čisto a díky ochotě, obětavosti a vstřícnosti majitelů zde panuje rodinná atmosféra. Když se k tomu přidá i krásné počasí, spousty hub a borůvek v těsném okolí,nemá to chybu. Nelze tedy jinak, než všem Pamferku JEDNOZNAČNĚ DOPORUČIT! Majitelům ještě jednou děkujeme za vše!


 • 21. 8. 2016 23:05
  Orlovi, Nový Jičín
  Na Pamferce jako doma!

  Díky Pamferce a především manželům Novákovým jsme prožili úžasnou dovolenou plnou legrace, pohody a splněných přání na počkání! Za veškeré služby dáváme jedničku a všem vřele doporučujeme! Ještě jednou díky a přejeme vám spoustu spokojených zákazníků a neutuchající elán do života!


 • 19. 8. 2016 9:49
  Leoš a Dáda Jelečkovi
  Pamferka je jednička...

  protože je nejlepším penzionem, co jsme kdy v Česku byli. Předchozí zápisy hostí potvrzují vysoký architektonický standard penzionu (my i jeho do detailu kvalitní "řemeslné" provedení, čistotu) tak výmluvně, že snad není už co dodat. Našli jsme si Pamferku na webu spíše náhodou a naše velká očekávání, podnícená hezkou webovou stránkou, byla více než překonána. Vřelé ocenění a obdiv patří počtem malému personálu, manželům Novákovým. Jejich ochota, agilnost, vstřícnost, laskavý přístup k hostům a jejich dětem, k tomu vynikající jídlo z kvalitních surovin, samoobslužný bar...
  Můžeme mít pouze jednu stížnost, a to na počasí :-)
  Děkujeme moc, přejeme hodně zdaru, za rok přijedeme znovu.


 • 25. 7. 2016 14:21
  Tomáš + Ondra a Honzík
  Príma prázdniny

  Také já jsem na Pamferku narazil na netu náhodou. Podle fotogalerie a informací ze stránek Pamferky jsem věřil, že to bude dobrá volba.
  Po příjezdu na místo jsme zjistili, že to byla VÝBORNÁ volba!
  Penzion i jeho okolí vypadají nádherně a je zřejmé, že vše bylo plánováno s rozmyslem, pro maximální komfort hostů. Pokoje jsou čisté, kvalitně vybavené a hlavně člověka důstojné. Pocit prostornosti ještě umocní "nekonečný" balkón a terasa nad hernou.
  Nezapomenu na táborák, který jsme s dětmi připravili. Já jsem buřty nepekl snad 10 let...

  Vstřícný a ochotný personál podtrhnul perfektní zážitek z prázdnin!
  To byly prostě prázdniny, jak mají být!

  Děkujeme!


 • 1. 7. 2016 19:37
  Tereza a Jirka + děti
  Úžasná dovolená

  Na Pamferku jsme narazili náhodou na Slevomatu a jsme opravdu moc rádi. Šumavu milujeme a na Pamferce to bylo jedním slovem super. Krásný, čistý, útulný penzion s rodinnou atmosférou. Dokonalé zázemí pro děti,jaké jsme ještě nezažili a hlavně moc příjemný a ochotný personál. Ani trochu se nám nechtělo domů a příští rok se 100% vrátíme.


 • 22. 6. 2016 16:13
  Šleisovi
  poděkování

  Děkujeme za krásnou dovolenou strávenou ve vašem penzionu.Velice doporučujeme.Vše je čisté,nové,kuchyňky vybavené,perzonál velice příjemný.Nejvíce jsme ocenily dětské hřiště a vevnitř velká hrací místnost.Takže děti si mají kde hrát i při špatném počasí.Příští rok bychom chtěli jet znova:)Eště jednou děkujeme a ať se Pamferce daří:)


 • 21. 6. 2016 22:40
  Mirka a Petr (Kroměříž)
  Skvělá dovolená na Pamferce

  Užasné prostředí pensionu, jak pokojů, tak ostatních prostor. Cistota, komfort, vybavenost a útulnost na nejvyšší úrovni. Krásná příroda okolo. Vynikající, příkladně vstřícný a vlídný personál, který hostům splní veškerá přání.
  Rozhodně doporučujeme, byli jsme nadšeni.

  2. část dovolené jsme pak strávili na jiném nejmenovaném penzionu u Hluboké. Ten se rozhodně s Pamferkou nedá srovnat, zapůsobil jako velmi ledová sprcha.


 • 18. 6. 2016 23:27
  Kratochvílovi
  Pamferka

  Pobyt naprosto super, provozní penzionu by se pro hosty roztrhali a udělali maximum aby byli spokojeni. Doporučuji pobyt v Pamferce :)


 • 17. 6. 2016 9:21
  Malá Radmila
  Poděkování

  Zdravíme do Pamferky, a moc děkujeme za luxusní víkend. Klidné prostředí, krásná krajina a výborné rady na výlety od provozních penzionu nám zajistili úžasné zážitky ze Šumavy. Moc rádi Vás znovu navštívíme. Radka a Luboš


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů