Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 1. 12. 2016 12:43
  Čermákovi
  Klasika na Šumavě...

  ....tento penzion velmi doporučujeme všem, kdo hledá kvalitní ubytování a služby v krásné přírodě, odpočinout si od ruchu a smradu města. Penzion útulný, velmi kvalitně udržovaný a čistý (jednička s hvězdičkou pro manželé Novákovi jakožto správce). Nic není problém, jsou schopni po domluvě uvařit, k dispozici sauna, super dětská tělocvična a herna, se psem asi není problém.. Železná ruda za rohem.... Webovky jsou slabým odvarem skutečnosti. Moc se nám v penzionu líbilo a znovu se vrátíme tentokrát s kolama. Jediná výtka - počasí - mlha jak u Rákosníčka doma, že by se dala krájet, hold hory.
  Díky a ať vám penzion šlape.


 • 23. 11. 2016 14:38
  Jiří & Monika
  Krásný pobyt v srdci Sumavy - Pamferka

  Hezký den,
  pobyt v tomto penzionu je opravdu velice příjemný. Stylově upraveny, čistý penzion s veškerým vybavením, krásným výhledem do zasněžených lesů a pod vedením skvělých a povolaných lidi. Pomohou Vam, poradí a i uvaří :). Na nejbližší sjezdovky pár kroků, do města taktéž, přitom žádný otravný ruch aut. Pokoj s balkonem, kuchyní, vlastni sprcha a záchod samozřejmostí. Možnost využít saunu, místnost na hraní pro děti, jídelna, možnost vlastní obsluhy piva, vína...
  Vřele doporučuji všem lyžařům, turistum a všem lidem, kteří si rádi odpocinou v překrásné přírodě NP Šumava.

  Pozdravy od Jiřího a Moniky


 • 1. 11. 2016 20:39
  Lucie a Petr
  Krásný a příjemný pobyt

  Rádi bychom i my poděkovali manželům Novákovým za velmi vstřícný a milý přístup, který ke svým hostům a jejich nárokům, mají. Pension je nádherný, pokoj krásně a útulně zařízený a čistý. Je to tam opravdu moc krásný, jak pension sám, tak i příroda kolem. Určitě jsme tu nebyli naposledy. Děkujeme za příjemný pobyt


 • 10. 10. 2016 10:52
  Helena
  Poděkování

  K nadšeným komentářům se mohu připojit, pension je opravdu krásný, čistý a obsluha příjemná a vstřícná. Jediné, co bych vytkla, je špatně odhlučněný pokoj. Měli jsme Pancíř a z vedlejšího pokoje jsme slyšeli každé slovo, i když sousedky nijak zvlášť hlučné nebyly.
  Jinak vše ok.
  Děkuji za krásný víkend a hodně štěstí v penzionu.
  Helena


 • 9. 10. 2016 17:38
  Michaela
  Víkend s jógou

  Dlouho jsem zkoušela různá nová místa pro pořádání svých víkendů s jógou. Hledání skončilo, našla jsem dokonalé. Pamferka je krásná a péče správcových neuvěřitelná. Všechny ženy odjížděly nadšené. Brzy se vrátíme. Děkujeme.


 • 26. 9. 2016 14:11
  Dvořáci
  nejlepší

  na Pamferku pojedem již po třetí. Vždy se moc těšíme na neskutečnou ochotu pana provozního a jeho rodiny. Krásné prostředí penzionu i nádherné a klidné okolí. Vždycky jsme neskutečně nabití energií, kterou nám Pamferka poskytne. na Šumavu jezdíme mnoho let, ale bez zážitků tady se už neobejdeme. Doporučuji naprosto všem. Supééér. Děkujem Pamferko.


 • 6. 9. 2016 22:02
  ,,RYBIČKA,, a spol.
  RELAX SE VŠÍM VŠUDY

  Chvála, chvála a zase jen chvála. Veliké poděkování manželům Jandovým a Novákovým za chvíle strávené v TOP PENSIONU PAMFERKA. Dnes jsme měli odjet, ale prodlužujeme. To asi hovoří za vše. Ještě jednou moc díky ,,Rybička a spol.,,


 • 6. 9. 2016 21:47
  A. Klaus
  Úžasný týden

  Jezdím po Čechách přes 30 let a týden strávený v penzionu Pamferka považuji jednoznačně za jeden z nejkrásnějších za celou dobu . Klidné prostředí v dosahu všech turistických zajímavostí a cest , ráj pro cyklisty , nádherné ubytování na vysoké úrovni , čistota , perfektní vybavení . A v neposlední řadě je třeba zmínit skvělého správce penzionu pana Nováka se svojí manželkou . Jejich ochota a vstřícnost jsou ojedinělé . Díky hlubokým znalostem okolí blízkého i vzdálenějšího dokáže pan Novák doporučit výlety jak pěší , tak cyklistické každému doslova na míru , dle jeho požadavků a schopností . Ještě nikdy jsem se nevracel na stejné místo , pokud tak někdy učiním , bude to do penzionu Pamferka .


 • 22. 8. 2016 21:31
  Míša, Martina a Rudolf Starých
  Pamferka překvapila

  Tento penzion jsme našli náhodou na internetu a strávili jsme zde překrásný minulý týden. Nejvíce nás asi překvapilo a nadchlo, že prezentace ubytování, i Pamferky jako takové, na webových stránkách odpovídá skutečnosti! Naše zkušenosti z jiných hotelů a penzionů jsou v tomto směru asi ve smyslu - pěkné, čisté a funkční to už jednou bylo a to nám stačí a musí to stačit i Vám. Penzion Pamferka je opravdu luxusně, ale přitom útulně zařízený, všude je čisto a díky ochotě, obětavosti a vstřícnosti majitelů zde panuje rodinná atmosféra. Když se k tomu přidá i krásné počasí, spousty hub a borůvek v těsném okolí,nemá to chybu. Nelze tedy jinak, než všem Pamferku JEDNOZNAČNĚ DOPORUČIT! Majitelům ještě jednou děkujeme za vše!


 • 21. 8. 2016 23:05
  Orlovi, Nový Jičín
  Na Pamferce jako doma!

  Díky Pamferce a především manželům Novákovým jsme prožili úžasnou dovolenou plnou legrace, pohody a splněných přání na počkání! Za veškeré služby dáváme jedničku a všem vřele doporučujeme! Ještě jednou díky a přejeme vám spoustu spokojených zákazníků a neutuchající elán do života!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů