Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 8. 2016 9:49
  Leoš a Dáda Jelečkovi
  Pamferka je jednička...

  protože je nejlepším penzionem, co jsme kdy v Česku byli. Předchozí zápisy hostí potvrzují vysoký architektonický standard penzionu (my i jeho do detailu kvalitní "řemeslné" provedení, čistotu) tak výmluvně, že snad není už co dodat. Našli jsme si Pamferku na webu spíše náhodou a naše velká očekávání, podnícená hezkou webovou stránkou, byla více než překonána. Vřelé ocenění a obdiv patří počtem malému personálu, manželům Novákovým. Jejich ochota, agilnost, vstřícnost, laskavý přístup k hostům a jejich dětem, k tomu vynikající jídlo z kvalitních surovin, samoobslužný bar...
  Můžeme mít pouze jednu stížnost, a to na počasí :-)
  Děkujeme moc, přejeme hodně zdaru, za rok přijedeme znovu.


 • 25. 7. 2016 14:21
  Tomáš + Ondra a Honzík
  Príma prázdniny

  Také já jsem na Pamferku narazil na netu náhodou. Podle fotogalerie a informací ze stránek Pamferky jsem věřil, že to bude dobrá volba.
  Po příjezdu na místo jsme zjistili, že to byla VÝBORNÁ volba!
  Penzion i jeho okolí vypadají nádherně a je zřejmé, že vše bylo plánováno s rozmyslem, pro maximální komfort hostů. Pokoje jsou čisté, kvalitně vybavené a hlavně člověka důstojné. Pocit prostornosti ještě umocní "nekonečný" balkón a terasa nad hernou.
  Nezapomenu na táborák, který jsme s dětmi připravili. Já jsem buřty nepekl snad 10 let...

  Vstřícný a ochotný personál podtrhnul perfektní zážitek z prázdnin!
  To byly prostě prázdniny, jak mají být!

  Děkujeme!


 • 1. 7. 2016 19:37
  Tereza a Jirka + děti
  Úžasná dovolená

  Na Pamferku jsme narazili náhodou na Slevomatu a jsme opravdu moc rádi. Šumavu milujeme a na Pamferce to bylo jedním slovem super. Krásný, čistý, útulný penzion s rodinnou atmosférou. Dokonalé zázemí pro děti,jaké jsme ještě nezažili a hlavně moc příjemný a ochotný personál. Ani trochu se nám nechtělo domů a příští rok se 100% vrátíme.


 • 22. 6. 2016 16:13
  Šleisovi
  poděkování

  Děkujeme za krásnou dovolenou strávenou ve vašem penzionu.Velice doporučujeme.Vše je čisté,nové,kuchyňky vybavené,perzonál velice příjemný.Nejvíce jsme ocenily dětské hřiště a vevnitř velká hrací místnost.Takže děti si mají kde hrát i při špatném počasí.Příští rok bychom chtěli jet znova:)Eště jednou děkujeme a ať se Pamferce daří:)


 • 21. 6. 2016 22:40
  Mirka a Petr (Kroměříž)
  Skvělá dovolená na Pamferce

  Užasné prostředí pensionu, jak pokojů, tak ostatních prostor. Cistota, komfort, vybavenost a útulnost na nejvyšší úrovni. Krásná příroda okolo. Vynikající, příkladně vstřícný a vlídný personál, který hostům splní veškerá přání.
  Rozhodně doporučujeme, byli jsme nadšeni.

  2. část dovolené jsme pak strávili na jiném nejmenovaném penzionu u Hluboké. Ten se rozhodně s Pamferkou nedá srovnat, zapůsobil jako velmi ledová sprcha.


 • 18. 6. 2016 23:27
  Kratochvílovi
  Pamferka

  Pobyt naprosto super, provozní penzionu by se pro hosty roztrhali a udělali maximum aby byli spokojeni. Doporučuji pobyt v Pamferce :)


 • 17. 6. 2016 9:21
  Malá Radmila
  Poděkování

  Zdravíme do Pamferky, a moc děkujeme za luxusní víkend. Klidné prostředí, krásná krajina a výborné rady na výlety od provozních penzionu nám zajistili úžasné zážitky ze Šumavy. Moc rádi Vás znovu navštívíme. Radka a Luboš


 • 25. 4. 2016 12:21
  Švecovi
  Poděkování - víkendový relax s yógou

  Milá Pamferko, chtěli bychom moc poděkovat za skvělé dobití baterek během dubnového víkendu, který jsme s vámi trávili. Dlouho se nám nestalo, aby nám naprosto vše takto sedělo. Na Pamferce se nám ale splnila všechna přání - a to i taková o kterých jsme ani sami nevěděli :) ..krásná příroda, perfektně zařízené pokoje i společné místnosti, skvěle vybavená kuchyňka, vše čisté, pohádkové snídaně, usměvavý a více než ochotný personál..a je toho více - pro nás určitě možnost pobytu s pejskem, který směl s námi i do společné jídelny. Já jsem měla možnost vyzkoušet i tělocvičnu (hernu) s krásným výhledem do lesů. Manžel si užil dlouhý a tichý spánek ve snové posteli. Nemůžeme si pobyt u Vás vynachválit :) A už se moc těšíme, že k se k Vám zase podíváme. Zn.: Když na Šumavu, tak do Pamferky!! :) ...ať Vám vydrží síly a optimismus, s úsměvem, Švecovi - Liberec


 • 21. 3. 2016 15:52
  Burdovi
  Podekování

  Dobry den,
  chtela bych za celou rodinu poděkovat penzionu Pamferka za úžasný víkend. Krásný, moderně zařízený penzion, v klidném prostředí, s dětskou hernou. Velice ochotný a příjemný personál, luxusní snídaně, úžasné wellness. Za nás vše na 1. Určitě se rádi vrátíme. Můžu vřele doporučit.
  Ještě jednou děkuji a držím palce ať se penzionu daří.


 • 9. 3. 2016 15:54
  Vendula
  Skvělé místo k odpočinku

  V penzionu Pamferka jsme byly již několikrát. Úžasné místo k relaxaci - mám problém se spaním a u vás usnu vždy jako "špalek" a když si nenařídíme budíka, ráno díky blackoutovým závěsům není :D.Krásné a čisté prostředí - voňavé a útulné. Výborná slečna provozní! Milá, ochotná a vstřícná! Byli jsme u vás na jaře i na podzim, oceňujeme klid a fantastický relax ...jen tak dál! Když na Železnou Rudu - tak u nás jasně jedině na Pamferku! Díky


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů