Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 27. 10. 2014 9:52
  Hana a Karel
  Příjemné překvapení

  Pamferku jsme našli náhodou na internetu. Běžně svoje pobyty na webu zpětně nehodnotíme, ale Pamferka si to zaslouží! Za 4 dny se nenašlo nic, co by nám nevyhovovalo. Všechno se perfektně doplňuje - místo, krásně upravené okolí, vlastní vybavení, na kterém je vidět, že si na něm majitelé dali záležet a výborná kuchyně korunovaná ochotným a přátelským personálem.

  Pamferka určitě stojí za návštěvu :o)


 • 14. 10. 2014 12:31
  Martin
  Prázdninový pobyt

  Míst na Šumavě, kam se i opakovaně rádi vracíme, je určitě hodně, s kvalitním ubytováním v kombinaci s příjemným personálem to však mnohdy ještě bývá loterie. I proto jsme rádi, že jsme si mohli hned na počátku prázdnin nejen užít týden v zatím liduprázdné přírodě, ale současně jsme měli tu čest být hýčkáni perfektním zázemím a příjemným a vždy ochotným personálem Pamferky. Náš pocit, že Pamferka není tradiční komerční projekt, jsme si potvrdili u sklenky vína s panem Jandou a tak máme další místo, kam se budeme určitě rádi vracet. Nezbývá nám, než popřát Pamferce, aby jí tato atmosféra vydržela co nejdéle, a milovníkům Šumavy doporučit, ať se neváhají sami přesvědčit.

  Martin & Lucka Doušovi + dvě opravdu náročné slečny


 • 12. 9. 2014 16:35
  Jitka a Vladimír Blábolovi, Praha
  Díky za krásně prožitou dovolenou

  Děkujeme za příjemně prožitou dovolenou. Penzion jsme našli náhodou na internetu a okolí se nám zalíbilo. Po pobytu hodnotíme jako skutečně pohodlný a pohodový penzion s velmi ochotným a přívětivým personálem. Všude čisto, příjemná atmosféra. Zvláště výborný pan Peter coby kuchař! Budeme se tam rádi vracet. Lze vřele doporučit!


 • 10. 8. 2014 21:45
  Barbora Bathory
  Pobyt s dětmi

  Skvělý penzion pro rodiny s dětmi; krásně nově vybavený, vše potřebné pro děti, výtečná kuchyně a přátelský ochotný personál.
  Děkujeme, vrátíme se.


 • 14. 7. 2014 19:05
  Lukáš Kučera
  Bezva aktivní odpočinek s dětmi

  Na Pamferce jsme si skvěle odpučinuli i s dětmi, pro které je pension jako dělaný. Chutné snídaně, klid v okolí, útulné pokoje a velmi ochotný personál. Cítili jsme se lépe než doma a do Pamferky se určitě vrátíme..., ale nechci to s chválou přehánět, protože nejraději bychom Pamferku jen pro sebe :-)
  Jen už dodám, že foto na webových stránkách pensionu odpovídají skutečnosti, což je v tomto oboru skutečnou vyjímkou.

  P.S.: Byli jsme tak unešeni, až jsem tam nechal oblíbenou vývrtku, kterou pro jistou beru všude s sebou, tak ať slouží.


 • 30. 5. 2014 22:31
  Jiri, Erika a Ema
  pobyt

  Dekujeme moc za prekrasny prodlouzeny vikend v pensionu na Pamferce. Dosud z neho cerpame nabitou energii a vzpominame na prijemne chvile travene na tomto uzasnem miste. Tesime se znovu navidenou!!:-)


 • 17. 5. 2014 15:24
  Kami + Jirka
  Krásný víkend

  Prodloužený víkend na Pamferce byl báječným narozeninovým dárkem! Nádherný pokoj, prima servis, pension je stylový a útulný. Doufáme v brzký návrat na Šumavu!


 • 1. 5. 2014 15:58
  Kubíkovi
  Super oddych

  Na Pamferku jezdíme několikrát do roka,vždy si odpočineme a děti jsou zde štastné a spokojené. Penzion můžeme všem vřele doporučit.


 • 1. 4. 2014 9:44
  Jarda V.
  Pohoda

  Moc fajn strávenej víkend. Doporučuji a dík... :) Jarda


 • 18. 2. 2014 12:04
  Barbora Š.

  Pobyt v penzionu jsem kupovala rodičům jako dárek k Vánocům mimo jiné na základě převládajících pozitivních referencí od hostů. Rodiče se bohužel z pobytu vrátili s poněkud smíšenými pocity. Ubytování a vybavení pokojů hodnotili jako velmi pěkné a příjemné, ale nebyli spokojeni s jídlem, což mě trochu překvapilo. Polopenzi objednávali dodatečně, ale na druhý víkendový den neměli připravenou večeři a jako náhradní variantu dostali tousty a chleba se sádlem (který sice velmi chválili, nicnémě možná by ocenili trochu lepší nabídku). Při odjezdu jim byla navíc účtována plná cena za polopenzi (teprve po upozornění personál cenu upravil). Trochu mě mrzí, že u penionu tohoto typu a ceny je radost z pobytu narušena podobnými nepříjemnostmi. Tato zkušenost ve mě bohužel nevzbuzuje chuť objednat zde pobyt znovu nebo penzion doporučovat někomu dalšímu. Věřím ale, že šlo spíše o náhodnou záležitost, která nemusí potenciální hosty odradit.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů