Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 7. 3. 2016 14:58
  Ivan a Blanka Svrčkovi
  Poděkování

  Rádi bychom touto cestou poděkovali "Penzionu Pamferka" za velmi příjemný pobyt o jarních prázdninách. Penzion je umístěn na klidném místě, skvěle stylově zapadá do okolní horské krajiny a hlavně vše je velmi kvalitně provedeno - jak samotná stavba tak i vnitřní komfortní vybavení (wellness, velkorysá dětská herna). Vše v bezvadném stavu a perfektně čisté. Sami také provozujeme ubytovací zařízení, proto si umíme představit, kolik je za tím práce, starostí a úsilí.
  Přejeme Vám i nadále hodně spokojených hostů, kteří se budou rádi vracet - tak, jako my :-)


 • 5. 8. 2015 14:19
  Miša
  dovolená v červenci

  Zdravíme do Pamferky a moc děkujeme za dny strávené u Vás! Byl to náš pátý pobyt na Šumavě a co se týká ubytování, stravování, laskavosti a služeb byl naprosto bezkonkurenční. Abychom byli konkrétní: skvělá postel, báječný sprchový kout, vybavená kuchyňka, vynikající snídaně s křupavými rohlíčky, parádní šopský salát a pečené koleno k večeři, pan majitel = nejlepší šéf na grilu a úžasné wellness s venkovní odpočinkovou terasou a výhledem do krajiny - po celodenní túře přijde opravdu vhod! Děkujeme a těšíme se na příště! Míša a Honza


 • 4. 8. 2015 14:12
  Lafanťáci
  Pamferka

  Děkujeme moc všem na Pamferce za super týden.
  Opravdu krásné ubytování, ochotný personál, vřele doporučujeme všem i bez dětí.
  Již věříme i těm všem, co sem psali, že je to zde super, nejlépe je však, vyzkoušet na vlastní kůži

  Ještě jednou Pamferko - díky


 • 30. 6. 2015 14:40
  Podrapský Pavel
  Pobyt Pamferka 6/2015

  Dobrý den, rád bych se podělil o pocity z dovolené v Penzionu Pamferka. Nabídku ubytování jsem našel náhodně na internetu a již při příjezdu jsme byli spokojeni s typem i místem ubytování. Celý penzion je velice vkusně a moderně zařízený, pokoje jsou prostorné s krásnou koupelnou a kuchyňským koutem, který bohatě stačí k přípravě jakékoliv drobnější pochutiny. Přístup personálu zcela profesionální. Snídaně byly v menší opět velice vkusně zařízené místnosti s možností občerstvení tekutinami kdykoliv během dne a zapsáním si na vlastní kartičku. Pobyt je založen na důvěře mezi majitelem a hostem a myslím si, že takto by to mělo být. Vyžití pro děti optimální, uvnitř prostorná tělocvična s možností hraček, dětského koutku, spol. her, venku krásně a bezpečně zařízené okolí, kde jsem neměl sebemenší obavu , že by se mohlo dítě nějak poranit. Hračky a dětské zařízení /trampolína, klouzačky/ - vše perfektní stav.
  Vzhledem k tomu, že jsme již procestovali nějaký penzion v Rakousku a Německu, troufnu si říci, že takto by mělo vypadat ubytování o dovolené, kterou si chcete užít a standart tohoto ubytování byl hodně vysoko. Můj závěr je: Jednoznačně doporučuji a též jsem majiteli sdělil, že si myslím, že by mohl být jejich penzion vzorem, od kterého by se měla kvalita ubytování v penzionech odvíjet. Jasná Jednička s hvězdou.
  S pozdravem MUDr Podrapský.


 • 16. 3. 2015 11:57
  Jiří A.
  pobyt

  Úžasné 3 dny na Pamferce na konci ledna.Děti nadšené,skvělé wellness,tělocvična,čistota atd.k tomu 30 cm sněhu prostě paráda a určitě ne naposledy a skvělý pán co se o nás staral.Díky a zase brzy u Vás.


 • 2. 1. 2015 21:27
  Petra V.
  Silvestr 2014

  Na Pamferku jezdíme opravdu často. Letošní Silvestr jsme se rozhodili strávit právě tam. Jako vždy nezklamali. Jídlo a starání se o nás, bylo naprosto dokonalé.
  Nezapomenutelné chvíle strávené na Pamferce budou v našich srdcích stále.


 • 30. 11. 2014 21:28
  Petra s rodinou a rodiči
  Prázdninový pobyt září

  V září jsme zde strávili nádherný týden. Jezdíme do okolí Železné Rudy už asi 15 let, ale chata Pamferka svojí úrovní ubytování,vybavením, čistotou, vyžitím pro děti a službami naprosto zastínila všechny ostatní penziony a hotely okolí. Děkujeme za maximální splnění našich přání, vynikající večeře p. Balka a rádi se opět vrátíme!!!


 • 27. 10. 2014 9:52
  Hana a Karel
  Příjemné překvapení

  Pamferku jsme našli náhodou na internetu. Běžně svoje pobyty na webu zpětně nehodnotíme, ale Pamferka si to zaslouží! Za 4 dny se nenašlo nic, co by nám nevyhovovalo. Všechno se perfektně doplňuje - místo, krásně upravené okolí, vlastní vybavení, na kterém je vidět, že si na něm majitelé dali záležet a výborná kuchyně korunovaná ochotným a přátelským personálem.

  Pamferka určitě stojí za návštěvu :o)


 • 14. 10. 2014 12:31
  Martin
  Prázdninový pobyt

  Míst na Šumavě, kam se i opakovaně rádi vracíme, je určitě hodně, s kvalitním ubytováním v kombinaci s příjemným personálem to však mnohdy ještě bývá loterie. I proto jsme rádi, že jsme si mohli hned na počátku prázdnin nejen užít týden v zatím liduprázdné přírodě, ale současně jsme měli tu čest být hýčkáni perfektním zázemím a příjemným a vždy ochotným personálem Pamferky. Náš pocit, že Pamferka není tradiční komerční projekt, jsme si potvrdili u sklenky vína s panem Jandou a tak máme další místo, kam se budeme určitě rádi vracet. Nezbývá nám, než popřát Pamferce, aby jí tato atmosféra vydržela co nejdéle, a milovníkům Šumavy doporučit, ať se neváhají sami přesvědčit.

  Martin & Lucka Doušovi + dvě opravdu náročné slečny


 • 12. 9. 2014 16:35
  Jitka a Vladimír Blábolovi, Praha
  Díky za krásně prožitou dovolenou

  Děkujeme za příjemně prožitou dovolenou. Penzion jsme našli náhodou na internetu a okolí se nám zalíbilo. Po pobytu hodnotíme jako skutečně pohodlný a pohodový penzion s velmi ochotným a přívětivým personálem. Všude čisto, příjemná atmosféra. Zvláště výborný pan Peter coby kuchař! Budeme se tam rádi vracet. Lze vřele doporučit!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů