Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 9. 2. 2014 13:56
  Láďa a Kačka Matějčkovi
  Opětovně jsme nadšení...

  Tento víkend jsme si již podruhé dopřáli víkendový pobyt ve vašem penzionu. Opětovně neskrýváme nadšení a dovolíme si vyjádřit naprostou spokojenost!Komfort celého penzionu,naprostá dokonalost podkrovního pokoje Javor a příjemné vystupování manželů Balko, napomohli k prožití super víkendu a těšíme se na příště!


 • 27. 1. 2014 22:42
  Veronika Kadlecová
  Prostě návykové :-)

  Na rok přesně jsme se vrátili na místo činu, na Pamferku. Štěstí nám přálo. Opět jsme na huti našli Karolínu i Petera, pohodovou atmosféru, hernu, ze které byl náš malý syn úplně „paf“ a čemu nikdo do poslední chvíle nevěřil: SNÍH! Peterovi ještě jednou velké díky za tažné lano a pomoc při odjezdu. Chvíli to vypadalo, že si dovolenou na Pamferce prodloužíme do jarního tání ;-). Tak zase za rok! Mějte se moc fajn. Veronika Kadlecová a spol.


 • 4. 10. 2013 9:33
  Libuše Dundrová
  Poděkování

  Děkujeme za příjemný pobyt při teambuildingové akci. Chata je nádherná, krásně zařízena, v pěkném prostředí. Všude je útulno a čisto. Pan provozní s manželkou se o nás perfektně starali, uvařili a ugrilovali nám výborné jídlo. Prostě nemáme co vytknout. Pobyt na Pamferce všem doporučujeme.


 • 2. 9. 2013 11:08
  Lukešová Renata
  Super pobyt

  Včera jsme se vrátili z Pamferky, kde jsme prožili s dětmi nádherný prodloužený víkend babího léta a i počasí nám přálo. Musíme pochválit super vybavený penzion, krásné a čisté prostředí, aktivity pro děti - herna, hřiště, bazén, výbornou kuchyni a vstřícný a milý přístup pana a paní provozní. Moc děkujeme a určitě se někdy vrátíme!


 • 11. 7. 2013 21:13
  Vaňkovi
  Nádherný penzion

  Pobyt jsme dostali jako dárek. Pohoda, klid, skvělé služby, vybavení, kuchyně. Všude čisto, pořádek. Škoda,že počasí nám nepřálo - snad příště! Děkujeme.


 • 6. 7. 2013 20:40
  Mikovcovi
  Nemá to chybu!

  Typ na ubytování jsme našli náhodou na internetu. Nechybili jsme. Týdenní pobyt byl skvělý, ubytování bez vady, správce s manželkou příjemní, i počasí se vydařilo.
  Všem pobyt na Pamferce doporučujeme.


 • 11. 6. 2013 17:36
  Tereza
  Dokonalé

  Nádherné ubytování, výborné služby a vstřícný přístup personálu. Tato kombinace se dnes vidí jen zřídkakdy:-). Pension je ideální pro odpočinek a relax, zároveň je dobrým výchozím bodem pro výlety. Pochvalu si zaslouží nejen pan správce se svou ženou, ale také luxusní kuchyně a neskutečný pořádek a čisto všude. Rádi se sem zase vrátíme a budeme dále doporučovat!

  Děkujeme:-)

  Tereza & Kamil


 • 10. 6. 2013 0:33
  Katka
  PARÁDA!!!

  Pobyt v Pamferce byl dokonalý...patří k nejlepším co jsme kdy zažili..určitě se vrátíme a nejspíš ne jenom jednou!!!báječny zážitek...


 • 28. 5. 2013 18:31
  Šˇástka P. MUDr
  Jeďte také

  Byli jsme na víkendovém pobytu a doporučujeme. Ubytování, služby,bezvadné i pro děti! Dík správcům!! Šťástkovi


 • 22. 5. 2013 12:31
  Lucie Ondráčková
  Poděkování za super dovolenou

  Chtěla bych za sebe a za přítele moc poděkovat za úžasné ubytování na Pamferce. Ubytování, služby........vše naprosto perfektní. Pan správce s manželkou naprosto úžasní, vstřícní, ochotní. :)
  Dovolenou v tomto penzionu můžeme jen doporučit a určitě se sem ještě někdy vrátíme :)
  Lucka a Pavel


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů