Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 10. 8. 2014 21:45
  Barbora Bathory
  Pobyt s dětmi

  Skvělý penzion pro rodiny s dětmi; krásně nově vybavený, vše potřebné pro děti, výtečná kuchyně a přátelský ochotný personál.
  Děkujeme, vrátíme se.


 • 14. 7. 2014 19:05
  Lukáš Kučera
  Bezva aktivní odpočinek s dětmi

  Na Pamferce jsme si skvěle odpučinuli i s dětmi, pro které je pension jako dělaný. Chutné snídaně, klid v okolí, útulné pokoje a velmi ochotný personál. Cítili jsme se lépe než doma a do Pamferky se určitě vrátíme..., ale nechci to s chválou přehánět, protože nejraději bychom Pamferku jen pro sebe :-)
  Jen už dodám, že foto na webových stránkách pensionu odpovídají skutečnosti, což je v tomto oboru skutečnou vyjímkou.

  P.S.: Byli jsme tak unešeni, až jsem tam nechal oblíbenou vývrtku, kterou pro jistou beru všude s sebou, tak ať slouží.


 • 30. 5. 2014 22:31
  Jiri, Erika a Ema
  pobyt

  Dekujeme moc za prekrasny prodlouzeny vikend v pensionu na Pamferce. Dosud z neho cerpame nabitou energii a vzpominame na prijemne chvile travene na tomto uzasnem miste. Tesime se znovu navidenou!!:-)


 • 17. 5. 2014 15:24
  Kami + Jirka
  Krásný víkend

  Prodloužený víkend na Pamferce byl báječným narozeninovým dárkem! Nádherný pokoj, prima servis, pension je stylový a útulný. Doufáme v brzký návrat na Šumavu!


 • 1. 5. 2014 15:58
  Kubíkovi
  Super oddych

  Na Pamferku jezdíme několikrát do roka,vždy si odpočineme a děti jsou zde štastné a spokojené. Penzion můžeme všem vřele doporučit.


 • 1. 4. 2014 9:44
  Jarda V.
  Pohoda

  Moc fajn strávenej víkend. Doporučuji a dík... :) Jarda


 • 18. 2. 2014 12:04
  Barbora Š.

  Pobyt v penzionu jsem kupovala rodičům jako dárek k Vánocům mimo jiné na základě převládajících pozitivních referencí od hostů. Rodiče se bohužel z pobytu vrátili s poněkud smíšenými pocity. Ubytování a vybavení pokojů hodnotili jako velmi pěkné a příjemné, ale nebyli spokojeni s jídlem, což mě trochu překvapilo. Polopenzi objednávali dodatečně, ale na druhý víkendový den neměli připravenou večeři a jako náhradní variantu dostali tousty a chleba se sádlem (který sice velmi chválili, nicnémě možná by ocenili trochu lepší nabídku). Při odjezdu jim byla navíc účtována plná cena za polopenzi (teprve po upozornění personál cenu upravil). Trochu mě mrzí, že u penionu tohoto typu a ceny je radost z pobytu narušena podobnými nepříjemnostmi. Tato zkušenost ve mě bohužel nevzbuzuje chuť objednat zde pobyt znovu nebo penzion doporučovat někomu dalšímu. Věřím ale, že šlo spíše o náhodnou záležitost, která nemusí potenciální hosty odradit.


 • 9. 2. 2014 13:56
  Láďa a Kačka Matějčkovi
  Opětovně jsme nadšení...

  Tento víkend jsme si již podruhé dopřáli víkendový pobyt ve vašem penzionu. Opětovně neskrýváme nadšení a dovolíme si vyjádřit naprostou spokojenost!Komfort celého penzionu,naprostá dokonalost podkrovního pokoje Javor a příjemné vystupování manželů Balko, napomohli k prožití super víkendu a těšíme se na příště!


 • 27. 1. 2014 22:42
  Veronika Kadlecová
  Prostě návykové :-)

  Na rok přesně jsme se vrátili na místo činu, na Pamferku. Štěstí nám přálo. Opět jsme na huti našli Karolínu i Petera, pohodovou atmosféru, hernu, ze které byl náš malý syn úplně „paf“ a čemu nikdo do poslední chvíle nevěřil: SNÍH! Peterovi ještě jednou velké díky za tažné lano a pomoc při odjezdu. Chvíli to vypadalo, že si dovolenou na Pamferce prodloužíme do jarního tání ;-). Tak zase za rok! Mějte se moc fajn. Veronika Kadlecová a spol.


 • 4. 10. 2013 9:33
  Libuše Dundrová
  Poděkování

  Děkujeme za příjemný pobyt při teambuildingové akci. Chata je nádherná, krásně zařízena, v pěkném prostředí. Všude je útulno a čisto. Pan provozní s manželkou se o nás perfektně starali, uvařili a ugrilovali nám výborné jídlo. Prostě nemáme co vytknout. Pobyt na Pamferce všem doporučujeme.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů