Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kontakty > Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 2. 9. 2013 11:08
  Lukešová Renata
  Super pobyt

  Včera jsme se vrátili z Pamferky, kde jsme prožili s dětmi nádherný prodloužený víkend babího léta a i počasí nám přálo. Musíme pochválit super vybavený penzion, krásné a čisté prostředí, aktivity pro děti - herna, hřiště, bazén, výbornou kuchyni a vstřícný a milý přístup pana a paní provozní. Moc děkujeme a určitě se někdy vrátíme!


 • 11. 7. 2013 21:13
  Vaňkovi
  Nádherný penzion

  Pobyt jsme dostali jako dárek. Pohoda, klid, skvělé služby, vybavení, kuchyně. Všude čisto, pořádek. Škoda,že počasí nám nepřálo - snad příště! Děkujeme.


 • 6. 7. 2013 20:40
  Mikovcovi
  Nemá to chybu!

  Typ na ubytování jsme našli náhodou na internetu. Nechybili jsme. Týdenní pobyt byl skvělý, ubytování bez vady, správce s manželkou příjemní, i počasí se vydařilo.
  Všem pobyt na Pamferce doporučujeme.


 • 11. 6. 2013 17:36
  Tereza
  Dokonalé

  Nádherné ubytování, výborné služby a vstřícný přístup personálu. Tato kombinace se dnes vidí jen zřídkakdy:-). Pension je ideální pro odpočinek a relax, zároveň je dobrým výchozím bodem pro výlety. Pochvalu si zaslouží nejen pan správce se svou ženou, ale také luxusní kuchyně a neskutečný pořádek a čisto všude. Rádi se sem zase vrátíme a budeme dále doporučovat!

  Děkujeme:-)

  Tereza & Kamil


 • 10. 6. 2013 0:33
  Katka
  PARÁDA!!!

  Pobyt v Pamferce byl dokonalý...patří k nejlepším co jsme kdy zažili..určitě se vrátíme a nejspíš ne jenom jednou!!!báječny zážitek...


 • 28. 5. 2013 18:31
  Šˇástka P. MUDr
  Jeďte také

  Byli jsme na víkendovém pobytu a doporučujeme. Ubytování, služby,bezvadné i pro děti! Dík správcům!! Šťástkovi


 • 22. 5. 2013 12:31
  Lucie Ondráčková
  Poděkování za super dovolenou

  Chtěla bych za sebe a za přítele moc poděkovat za úžasné ubytování na Pamferce. Ubytování, služby........vše naprosto perfektní. Pan správce s manželkou naprosto úžasní, vstřícní, ochotní. :)
  Dovolenou v tomto penzionu můžeme jen doporučit a určitě se sem ještě někdy vrátíme :)
  Lucka a Pavel


 • 13. 5. 2013 13:25
  Iveta Hájková
  Poděkování - super ubytování

  Mockrát děkujeme za skvělé zázemí na Pamferce. Ubytování, strava i služby jsou na super úrovni.
  Byli jsme velice spokojení a pan správce-provozní s manželkou jsou pohodoví, vstřícní a ochotní lidé, kteří svou práci dělají opravdu velmi dobře.
  Ještě jednou děkujeme. Určitě doporučujeme všem!!!!
  Iveta a Zdeněk


 • 8. 5. 2013 14:02
  Dana
  Velmi příjemný penzion

  Dovolenou na Pamferce mohu jen doporučit. Penzion je nový, krásně vybavený. V pokojích nic nechybí (snad jen fén), v noci je tam naprostý klid a protože je to na samotě, je tam i skutečná černočerná tma, takže se vyspí i nespavci. Sauna, whirpool i bazén jsou nové, odpočinková místnost je moc příjemná. Personál je vstřícný, slušný, pohodový. Všude čisto. Vyžití je zde i pro děti - venku i v herně.
  Byli jsme moc spokojení!


 • 29. 4. 2013 19:52
  Daniela Jeřábková
  Balzám pro tělo i duši

  Strávily jsme společně tři generace žen na Pamferce víkend od 19.4 do 21.4.2013 a oslavily zde sedmdesátiny naší maminky. Přesto, že celá sobota propršela, byly jsme z víkendu nadšené. Pension je umístěn v krásném prostředí na samotě u lesa a je tak prakticky a vkusně zařízený, že jsme se cítily jako doma. Na každém kousku je vidět, že majitelé stavěli pension s citem a láskou. Nenašly jsme nic, co bychom změnily. Jedině bychom snad přidaly spršky na WC :-). Ale to je opravdu to jediné. Užily jsme si příjemnou saunu s odpočívárnou i bazén s protiproudem a vířivku, osvěžily se v horském prameni, který je přiveden až k chatě. Výborně jsme se nasnídaly i navečeřely - správce Petr byl velmi milý a vstřícný a navíc výborný kuchař. Protože jsme Plzeňačky, ocenily jsme i výborné plzeňské pivo 12°. Škoda, že jsme se nesetkaly s majiteli, rády bychom je poznaly osobně. Snad příště, určitě se totiž vrátíme a přivezeme i kamarády. Děkujeme za krásně prožitý víkend a majitelům i personálu přejeme, ať se jim daří a stále mají plnou chalupu tak spokojených hostů, jako jsme byly my. Dáda, Ála, Véra, Verunka a Máňa


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů