Česky English
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Služby penzionu > Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi

Pension Pamferka se nachází na Šumavě, uprostřed nádherné přírody.

UBYTOVÁNÍ

Nabízíme apartmány 2kk – v každém z nich je pokoj s kuchyňským koutem a televizí a ložnice. Díky tomu se můžete večer bavit, zatímco děti mají klid na spaní.

Zdarma vám půjčíme dětskou postýlku, židličku, vaničku, stupínek a nočník.

Prohlédněte si podrobné informace o našem ubytování.

ZÁBAVA PRO DĚTI

Následující nabídka penzionu je (vyjma zapůjčení kol) zdarma.

Vnitřní herna

V dětské herně najdete stolní fotbálek a stolní vzdušný hokej, různé společenské hry a stavebnice, včetně oblíbeného lega.

Tělocvična

Je zde malá horolezecká stěna, molitanové prolézačky, žíněnky, sedací pytle a skákací míče. Také tu máme promítací zařízení – půjčujeme DVD s filmy a pohádkami, které si můžete promítat na stěnu.

Venkovní hřiště

Děti tu najdou všechno, co je baví – houpačky, skluzavku, trampolínu, pískoviště, odrážedlo, a dokonce i chůdy!

Sportovní náčiní

Půjčujeme vybavení na badminton, líný tenis či pétanque.

Koupání

Pro malé děti je k  dispozici i dětský bazének.Nedaleko penzionu se nachází přírodní koupaliště a v okolí jsou i další možnosti koupání.

Půjčování kol

Od penzionu se po lesní cestě dostanete do Železné Rudy, odkud vedou všemi směry turistické značky i cyklotrasy. Přímo u nás si (za 250 Kč na den) můžete půjčit kolo s přilbou i zámkem. Máme dámská i pánská kola a dvě velikosti kol dětských.

Táborák

U penzionu je také ohniště a zapůjčíme vám i venkovní gril. Výborné uzeniny nebo maso zakoupíte v rodinném řeznictví Šnebergr a pečivo všeho druhu zase v rodinném pekařství Miloš Rejzl – obě prodejny najdete v nedaleké Železné Rudě.

Další aktivity

Pod penzionem teče potok, kde se mohou děti brouzdat a stavět hráze. Kousek od nás je smíšený, dobře prostupný les, který se výborně hodí pro stavění domečků nebo bunkrů. V okolí rostou borůvky a houby.

RELAXACE PRO RODIČE

Wellness

Energii dobijete v sauně s odpočívárnou a venkovní ochlazovací studánkou. 

Nápoje a občerstvení

K relaxaci i zábavě láká i společenská místnost s terasou, odkud je dobře vidět na dětské hřiště. V samoobslužném baru si můžete kdykoliv dát nealko, moravské víno či točený Prazdroj. Projděte si naši kompletní nabídku jídel a nápojů.